کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

گوشی

۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان
۱,۹۷۱,۰۰۰ تومان
۴,۲۵۴,۰۰۰ تومان
۳,۸۲۸,۶۰۰ تومان
۴,۶۳۲,۰۰۰ تومان
۴,۱۶۸,۸۰۰ تومان
۴,۶۳۲,۰۰۰ تومان
۴,۱۶۸,۸۰۰ تومان
۴,۶۳۲,۰۰۰ تومان
۴,۱۶۸,۸۰۰ تومان

بررسی  آیفون صوتی وتصویری وینتا 

 در ایران برند های زیادی اقدام به تولید آیفون تصویری با قابلیت های مختص خود کرده اند که با تمامی محصولات خارجی به راحتی به رقابت پرداخته اند. یکی از این برند ها که محصولات با کیفیتی را تولید کرده است برند وینتا می باشد. این برند محصولات خود را با بسته بندی و ظاهری زیبا به بازار عرضه می کند. آیفون تصویری وینتا مدل CDV-70VM یکی از این محصولات است که دارای قابلیت های زیادی است که در ادامه به آن ها می پردازیم. باید بدانید که این محصول دارای 4 می باشد.

 

یکی از قابلیت هایی که امروزه برای مشتریان عزیز بسیار مهم می باشد دارا بودن صفحه نمایش بزرگ است که آیفون تصویری وینتا مدل CDV-70VM با دارا بودن صفحه نمایش 7 اینچ رنگی که دارای قابلیت BACKLIGHT LED است به یکی از بهترین های محصولات آیفون تصویری تبدیل شده است. این صفحه نمایش درست در وسط این آیفون تصویری قرار گرفته است و همان طور که قابل مشاهده است تمامی روی این آیفون تصویری را در بر گرفته است. گفتنی است که این محصول دارای کلید های لمسی نیز می باشد.

این آیفون تصویری شرکت VINTA دارای قابلیت هایی است که کمتر در دیگر محصولات دیده می شود یکی از این قابلیت ها دارا بودن ارتباط داخلی با واحد ها می باشد. این ارتباط داخلی با تمامی واحد ها انجام پذیر است و علاوه بر این به راحتی می توانید در مواقع ضروری با نگهبانی ارتباط برقرار کنید . گفتنی است که این محصول دارای حافظه داخلی است و با استفاده از یک sd کارت می توانید حافظه بیشتری را در اختیار این محصول قرار دهید.


 

دارا بودن قابلیت اتصال به دو پنل یا یک پنل و یک دوربین مداربسته، قابلیت اتصال به اسانسور  برای فراخوانی به طبقه مورد نظر از طریق ماژول و قابلیت اتصال به جک پارکینگ جهت باز کردن جک برقی از قابلیت های اتصال این محصول به شمار می رود. علاوه بر این این محصول با کیفیت ایرانی دارای تقویت کننده صدای مراجعه کننده،قابلیت تنظیم رنگ، روشنایی و صدای زنگ و دارای مدارهای دیجیتال نیز می باشد.

همان طور که می دانید برند های زیادی برای تولید آیفون تصویری ایرانی در بازار به فعالیت پرداخته اند. برند وینتا یکی از برند های ایرانی است که دارای محصولاتی با کیفیت بالا در بازار می باشند، این برند زیر نظر شرکت پیام تصویر فعالیت می کند و دارای محصولات به روز و مطابق با تکنولوژی روز دنیا می باشد. باید بدانید که محصولات وینتا کاملا به رقابت با تمامی محصولات خارجی پرداخته است و در این عرصه نیز موفق عمل کرده است.


۳۶ ماه ضمانت طلایی شرکت وینتا

ساخت ايران Iran

پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.