کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

هالوژن

۶۱,۰۰۰ تومان
۵۴,۹۰۰ تومان
۶۷,۰۰۰ تومان
۶۰,۳۰۰ تومان
۳۳,۰۰۰ تومان
۳۱,۰۲۰ تومان
۳۸,۰۰۰ تومان
۳۴,۲۰۰ تومان
لامپ از مهم‌ترین بخش‌های هر خانه‌ و اتاقی است که انواع مختلفی دارد و هر کدام از آنها کاربرد متفاوتی دارند. لامپ هالوژن که در واقع شکل تغییر یافته و پیشرفته‌ای از لامپ‌ رشته‌ای است، امروزه محبوبیت زیادی در عرصه‌های مختلف دارد. یکی از تفاوت‌های لامپ‌های هالوژنی با لامپ‌های رشته‌ای این است که لامپ‌های هالوژنی می‌توانند در دمای بالاتری دوام بیاورند و بازدهی خوبی داشته باشند.
 

لامپ‌های هالوژن نسل جدید دارای تکنولوژی ال ای دی هستند که در آن‌ها از دیودهای کوچک LED استفاده شده است. مزایایی که نسل جدید این لامپ‌ها نسبت به نسل قدیمی آن‌ها، مصرف پایین انرژی و همچنین تولید نور بسیار مناسب با توجه به توان پایین آن است. علاوه بر آن دارای رنگ‌های متنوعی نیز هست که محبوبیت این نسل از لامپ‌های هالوژنی را بیشتر می کند. طول عمر این نسل نیز بسیار بیشتر از نسل قدیمی آن و در حدود ۳۰ تا ۵۰ هزار ساعت است.

استفاده از لامپ‌های هالوژنی در مکان‌هایی مانند ویترین مغازه‌ها و به طور کلی مکان‌هایی که قصد نمایش دادن چیزی را دارند نیز بسیار متداول است. همچنین در جواهر فروشی‌ها که می‌خواهند جواهرات را با بهترین نور و جلوه‌ای زیبا نشان دهند از این لامپ‌ها استفاده می‌شود.
 

موارد استفاده از لامپ‌های هالوژنی


ویترین مغازه‌ها
سقف‌های کاذب
ورودی مجتمع‌ها
ساختمان‌های تجاری و اداری
پذیرایی و آشپزخانه

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از لامپ‌های هالوژنی، کیفیت نوری است که تولید می‌کنند. این لامپ‌ها به دلیل استفاده از فناوری ال ای دی، نور مناسبی دارند. هالوژن نسل جدید نوری یکنواخت و طول عمر بالایی دارد که باعث می‌شود، بیشتر عمر کند و انتخاب بهتری باشد. در این لامپ‌ها، هرچقدر لومن بیشتر باشد، نور بهتر می‌شود.

مهمترین بخش لامپ، سرپیچ است. بدون انتخاب درست سرپیچ، لامپ غیرقابل استفاده می‌شود. سرپیچ‌های لامپ هالوژن در بازار به سه دسته کلی تقسیم‌بندی می‌شوند: سوزنی، استارتی و سیمی. در سقف معمولاً دو سیم از حفره تعبیه شده برای لامپ هالوژن خارج شده است. این سیم‌ها به برق متصل هستند و برای روشن کردن لامپ هالوژن نیاز است که به لامپ وارد شوند. البته اگر بخواهید لامپ را تعویض کنید، ممکن است این سیم‌ها را نبینید و به جای آن پایه لامپ مشاهده کنید. عموماً در این شرایط پایه GU5.3 یا GU10 نصب شده است و به راحتی با خرید لامپ با این پایه‌ها، می‌توانید لامپ سوخته را تعویض کنید. اما اگر پایه‌ای نصب نشده است، می‌توانید از لامپ هالوژن با سیم استفاده کنید و سیم آن را به سیم برق وصل کنید.


احتمالاً مشاهده کرده‌اید که در بازار تبدیل  GU5.3 یا GU10 به فروش می‌رسد. این تبدیل‌ها در یک سمت‌شان لامپ قرار می‌گیرد و دو سیم از آن‌ها خارج می‌شود که به سیم‌های خارج شده از حفره وصل می‌شوند.

پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.