کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :
هر ساله خسارات زیادی به لوازم برقی خانگی یا محل‌کارمان وارد می‌شود که به سادگی قابل پیشگیری است. در اغلب اوقات افت یا افزایش ولتاژ برق، مقصر اصلی ایراد و خرابی دستگاه‌های پرکاربرد خانگی است. سوختن موتور دستگاه‌های برقی، کاهش طول عمر و از کار افتادن دستگاه در اغلب اوقات اتفاقی عادی به نظر می‌رسد در حالیکه با نصب محافظ برق ساختمان می‌توان از بسیاری حوادث ناخواسته جلوگیری کرد.  نصب و تعمیر محافظ برق ساختمان یک اقدام ضروری است

 

چه دستگاه‌هایی نیاز به محافظ برق دارند؟

از نظر اصولی همه دستگاه‌های برقی باید از محافظ برق استفاده کنند. یخچال، فریزر، اتو، ماشین‌لباسشویی و ظرفشویی، لامپ ال ای دی و کم مصرف، آیفون تصویری، تلویزیون و ال سی دی، شارژر موبایل و دیگر وسایل ریز و درشت برقی همگی باید به یک محافظ برق متصل شوند. با توجه به تعداد دستگاه‎های برقی منزل معمولا برای خرید محافظ برق یخچال یا کامپیوتر و دستگاه‌های گرانقیمت اقدام می‌شود و بقیه دستگاه‌ها بدون محافظ باقی می‌مانند.

برای مثال کسی برای آیفون تصویری از یک دستگاه نوسان‌گیر و محافظ برق استفاده نمی‌کند در واقع امکان اتصال محافظ یا ترانس مجزا برای آیفون و درب بازکن‌های برقی وجود ندارد. نوسانات برق ممکن است روی همه لوازم بزرگ و کوچک برقی تاثیر جبران‌ناپذیری بگذارد. در ساختمان‌هایی که فاقد دستگاه ترانس و محافظ برق ساختمان هستند به ناچار برای وسایل برقی گران‌قیمت و کاربردی از محافظ برق معمولی استفاده می‌شود. گاهی نیز برای چند دستگاه به طور مشترک از یک محافظ استفاده می‌گردد.

پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.